• RECORDING  MIX  MASTERING  PRODUKCE
  • KOMPLEXNÍ  SLUŽBY V OBLASTI ZVUKU A POSTPRODUKCE

Gerys recording studioO nás

NAHRÁVÁNÍ & MIX

GERYS RECORDING STUDIO je vybaveno analogovým valve mixem Allen Heat GS-R24M s motorizovanými fadery, daw control, 5.1 surround monitoring v kombinaci s analogovými procesory, jehož výsledkem je lepší dynamika a přirozenější zvuk. V součastné době dokončujeme realizaci nahrávacího komplexu. Studio disponuje prostornou režií, hlavní prosklenou nahrávací místností s delším dozvukem plus menší prosklenou místnost určenou pro zpěv a kytary. Studio je navrženo dle projektu Wes Lachot Design a o akustiku se postaral ing. Martin Schlosser. K dispozici jsou i nástoroje k zapůjčení.

Natáčíme velké skupiny zahrnujících rytmiku, smyčcové, dechové a žesťové sekce, ale zároveň i malé projekty zahrnující nástrojové a vokální nahrávání.

ZPĚV & KOUČINK

Zpěv závisí na mnoha faktorech. Máme na výběr mikrofony, aby co nejlépe odpovídaly vašemu hlasu. V případě zájmu zajistíme profesionální koučink v oblasti zpěvu.

ARANŽE

V případě potřeby Vám pomůžeme s aranží skladeb, včetně konzultace. V našich řadách máme výborné muzikanty a producenty kteří budou dohlížet na Váš projekt a dát mu zvuk, který hledáte.

TV & RADIO & PRODUKCE

Komponujeme, aranžujeme a nahráváme ústřední melodie. Pracujeme pro TV, rádia a reklamní produkce. Jsme schopni vytvořit hudbu na klíč, zajistíme hudebníky, vokalisty i instrumentalisty. Spolupracujeme s herci s cílem získat co nejlepší vokální či mluvený projev.

REKLAMA

Nabízíme komplexní služby v oblasti výroby audio reklamy od scénáře až po finální postprodukční zpracování spotu, komponujeme znělky, zvuková firemní razítka (loga), nahráváme mluvené slovo telefonních ústředen a dopravních podniků.

DABING

Pokud hledáte dabing pro televizi či dokument máme i zde prostory určené k této práci. Naší chloubou je i velká databanka zvuků a efektů a zároveň databáze profesionálních hlasů. Pro hlasovou ukázku klikněte do sekce hlasová databanka.

DOPORUČENÍ

Nahráli jste hudbu a co teď s ní?  Když máte již nahranou hudbu, poradíme Vám další možnosti, poskytneme rady, jak obstát v hudební branži a jak uchopit hudební marketing.

ZÁVĚR

Součástí studiového komplexu je i ubytování, bar, wellness, venkovní bazén.
Našim cílem je co nejlepší zvuková nahrávka a Vaše pohodlí, které je nezbytné pro kvalitní výsledek.